Круглий стіл «Сприяння практичній реалізації проектів заміщення природного газу біомасою. Фінансування та консультаційна підтримка всіх етапів реалізації проекту - від концепції до впровадження».

7.12 10:00 - 7.12 14:00

7 грудня о 10.00 у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (вул. Хрещатик, 34, конференц-зал, 3 пов.) відбудеться засідання круглого столу «Сприяння практичній реалізації проектів заміщення природного газу біомасою. Фінансування та консультаційна підтримка всіх етапів реалізації проекту - від концепції до впровадження».
Участь у заході візьмуть представники проекту UNIDO/GEF в Україні, Програми ЄБРР із фінансування альтернативної енергетики в Україні (USELF), міжнародної фінансової організації країн Північної Європи NEFCO, Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні, низки асоціацій товаровиробників та інжинірингових компаній - «Укрцукор», «Уманьхліб», «Оболонь», Agricom Group, промислових підприємств «АНТОНОВ», Ізмаїльський картонно-целюлозний комбінат, комунальних підприємств «КП Київводоканал», «Міськводотеплоенергія», наукових закладів - Інституту технічної теплофізики НАН України, Національного університету біоресурсів та природокористування, експерти в області біоенергетики та ін.
Обговорюватимуться питання посилення співпраці промислових підприємств з міжнародними фінансовими установами щодо реалізації проектів заміщення природного газу біомасою. Учасники засідання ознайомляться з роботою автоматизованих котелень на біомасі та наявними пропозиціями виробників, в тому числі і щодо реконструкції газових котелень та будівництво нових.
Заповнену реєстраційну форму для участі у круглому столі просимо надсилати до 16 листопада на е-mail: uspp.bioenergy@gmail.com
Детальна інформація за тел. +3 8(050) 808-97-79 (Євген Фофонов).
До висвітлення заходу запрошуються представники ЗМІ.
Акредитація за телефоном: (044)536-96-32.


Яндекс.Метрика