І Українсько-литовський економічний форум

2.12 08:00 - 2.12 17:00

​2 грудня у Вільнюсі розпочне свою роботу І Українсько-литовський економічний форум, що пройде в рамках візиту Президента України Петра Порошенка до Литовської Республіки. Його ініціаторами стали Конфедерація промисловців Литви та Український союз промисловців і підприємців.
У роботі форуму візьмуть участь близько 150 представників ділових кіл обох країн, а також посадові особи ЄС, України і Литви.
Будуть розглянуті можливості посилення українсько-литовського торговельного та інвестиційного співробітництва у контексті створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС і перспективи співпраці між діловими колами обох країн у окремих секторах економіки. Зокрема, у тому числі, створення спільних підприємств, робота у вільних економічних зонах та індустріальних парках.
Програмою заходу передбачено також підписання низки Угод про співробітництво - між Литовсько-Українською та Українсько-Литовською діловими радами, Вільнюським технічним університетом імені Гедімінаса та Київським університетом ринкових відносин тощо.
Крім того, в рамках форуму будуть проведені такі тематичні секції:
- Співпраця України та Литви в рамках ЄС і програми Східного партнерства
- Екологія та енергетика
- Машинобудування
Детальніша інформація за телефоном: (044) 536 96 42, т./факс (044) 2782981.


Яндекс.Метрика